Stylizacje na randkę. Co ubrać, jaka fryzura, jaki makijaż na randkę?

Categories Miłość, UrodaPosted on
Para na randce

Pierwsza randka to ogromny stres dla obydwu stron. Każdy chce wypaść jak najlepiej zarówno pod względem zachowania, jak i wyglądu. Ta druga kwestia spędza sen z powiek przede wszystkim kobietom, które chcą wyglądać perfekcyjne. Niestety często zdarza im się popełniać całą masę błędów, przez co osiągają nie taki efekt, jak planowały. Dlatego w poniższym artykule podpowiadamy, jak ubrać się na randkę, aby wypaść jak najlepiej.

Jak ubrać się na pierwszą randkę?

Każda kobieta chce wyglądać na pierwszej randce pięknie i olśniewająco. W tym zakresie obowiązuje jedna zasada, aby ubierać się stosownie do okoliczności i miejsca, do którego się wybieracie. Zatem jeśli zaplanowaliście spotkanie w eleganckiej restauracji, wówczas sukienka koktajlowa to dobry wybór na randkę (Baan.pl). W wybranej stylizacji musisz się czuć atrakcyjnie i zarazem komfortowo. Chcąc wyglądać pięknie, zapomina się o wygodzie oraz traci się umiar, przez co stylizacja jest przesadzona i niewygodna. Ubranie ma być ładne, podkreślać urodę i kobiecość, ale w żadnym wypadku nie może być wyzywające. Jeżeli nie lubisz sukienek, możesz postawić na eleganckie i dopasowane spodnie w zestawieniu z ładną bluzeczką. To samo dotyczy dodatków. Najważniejszy jest umiar i naturalność.

zobacz:  Koszula nocna na noc poślubną - jaka powinna być?

Jaki makijaż na pierwszą randkę?

W tym zakresie też bardzo łatwo jest zgubić granicę między dobrym gustem a przesadą. Kobiety chcą pokazać cerę bez najmniejszej skazy, dlatego często stosują zbyt dużo pudru i podkładu, chcąc w ten sposób zamaskować niedoskonałości. W ten sposób, zamiast ładnej buzi otrzymujemy efekt maski. Stawiaj na minimalizm i nie przejmuj się niedoskonałościami. Nikt nie ma idealnej cery. Zresztą, mężczyźni nie lubią przesadnie umalowanych kobiet. Częściej zwracają uwagę na te o delikatnym, bardzo naturalnym makijażu.

Jaka fryzura na pierwszą randkę?

W wyborze fryzury nie ma żadnych odgórnie narzuconych zasad. Uczesz się w taki sposób, abyś czuła się swobodnie. Wybieraj takie fryzury, w których dobrze się czujesz, może być to nawet ta, którą nosisz na co dzień. Możesz mieć włosy rozpuszczone, co doda ci więcej naturalności, lub spiąć w elegancki kok bądź w koński ogon, lub zapleść warkocz. Nie ma znaczenia, czy włosy są wyprostowane, kręcone czy pofalowane. To, czego lepiej unikać to masywne i krzykliwe spinki, kwiaty czy brokatowe ozdoby. Te nie nadają się na randkę. Najważniejsza jest wygoda.

zobacz:  Dżinsy idealnie skrojone - jak dobrać spodnie do sylwetki?

Co jeszcze jest ważne na pierwszej randce?

Inną ważną kwestią przy pierwszej randce jest miejsce spotkania. Najlepiej unikać głośnych klubów, dyskotek, w których nie można spokojnie porozmawiać. A przecież o to chodzi na pierwszej randce, o rozmowę i o to, aby dowiedzieć się o sobie jak najwięcej. Dlatego najlepszymi miejscami na takie spotkanie jest restauracja, kawiarnia lub wyjście do parku na spacer. Podejmujcie lekkie tematy do rozmowy. Aby się nawzajem lepiej poznać, rozmawiajcie o swoich zainteresowaniach, pasjach, hobby itp. Nie narzekajcie na byłych partnerów, bo to zdecydowanie odstrasza. Na to przyjdzie czas na późniejszym etapie znajomości. Takie tematy powodują smutek, przygnębienie, złość i wiele innych negatywnych emocji. A przecież chodzi o to, by spędzić miło czas, pośmiać się i porozmawiać na luzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *